Белорусская федерация ориентирования



Поиск по сайту


Авторизация

Логин:
Пароль:
Регистрация
Забыли свой пароль?
Положение о Кубках БФО 2017
Положение о юношеском рейтинге на 2017 год



МУЖЧЫНЫ | ЖАНЧЫНЫ | Спаборніцтвы | Скачать файл

МУЖЧЫНЫ

Месца ПРОЗВІШЧА, ІМЯ 12.04 28.06 03.07 04.07 19.07 25.07 26.07 27.07 16.08 17.08 19.10 25.10 26.10 Кубкавыя ачкі
1 Шылак Аляксей 967 988 1000 894
680 724 771 398 0
630 607 5344
2 Халік Маргус




1100 1100 1033


1000 988 5221
3 Мінчукоў Аляксандр 1000
816 1000

760 630 431 573
723 884 5183
4 Салодкін Сяргей 794
818 894
799 834 902




5041
5 Нарышкін Міхаіл 941
0

794 826 0 625 569
693 693 4572
6 Языкоў Юрый

998 915
721 875 818




4327
7 Міронаў Дзмітрый






719 668 659
902 1000 3948
8 Рабінін Пётр
870


873 855 1100




3698
9 Кухто Пётр 675 0


0 617 659 476 343
587 565 3579
10 Емельянчык Уладзімір




991 873 1019 614 0


3497
11 Манахаў Раман 677 673 252 509
471 338 421 0 253
585 553 3468
12 Юніцкі Вадзім 980



461 90 367


590 552 3040
13 Сарока Аляксандр
858


520 358 474


295 410 2915
14 Бажанскі Віталь 905 0


387 553



564 462 2871
15 Слабадзько Дзмітрый




414 532 450


435 520 2351
16 Каржоў Павел




660 836 728




2224
17 Грыцан Руслан







1100 1100


2200
18 Дакучаеў Ілля 528



273 279 438


397 252 2167
19 Мядзведзеў Рыгор







976 1059


2035
20 Картвелішвілі Андрэй




583 583 0 413 404


1983
21 Губарэвіч Антон
1000


533 406 0




1939
22 Беспалаў Раман


330
745
782




1857
23 Карчагін Віктар







969 801


1770
24 Васілеўскі Ягор




539 648 531




1718
25 Юрок Антон




522 425 335


0 414 1696
26 Вяргейчык Уладзімір 602 560 0 30

190 312




1694
27 Пажыткоў Міхаіл




566 547 578




1691
28 Маскалёнак Дзяніс




573 539 544




1656
29 Падгурскі Іван




334 341 403


226 311 1615
30 Кулікоў Іван







801 793


1594
31 Чучва Дзмітрый





557 669


367
1593
32 Давідовіч Дзмітрый

466 348

515 221




1550
33 Капітонаў Максім







660 814


1474
34 Чарных Вячаслаў







580 852


1432
35 Кісялёў Уладзіслаў







610 812


1422
36 Чорны Павел 487



218 448 250




1403
37 Шахметаў Канстанцін

452

517 416





1385
38 Мурашка Андрэй

227 449
250 161




231 1318
39 Міцярэў Ягор
916





393 0


1309
40 Бандарчык Яўген 596





668




1264
41 Ліханаў Павел







527 697


1224
42 Копаць Андрэй




405 287 480




1172
43 Шкабара Віталь




200 429 446




1075
44 Мемелаў Аляксей

111 681



275 0


1067
45 Астраўлянчык Сяргей










519 508 1027
46 Маскалёнак Андрэй




449 555 0




1004
47 Гераська Цімафей







430 500


930
48 Быкаў Андрэй




292 320 253




865
49 Пенкрат Андрэй
857










857
50 Дайнэка Ілля
664



169





833
51 Дамашэвіч Арцём 631











631
52 Пенкрат Віталь
609










609
53 Кульгавы Аляксандр







522



522
54 Кіслухін Ілля







290 222


512
55 Лепяшэнка Кірыл







506



506
56 Ражкоў Аляксандр





189 316




505
57 Чагарын Іван










497
497
58 Нікалаеў Рыгор
413



27 0




440
59 Бяссонаў Юрый







434



434
60 Балеў Юрый







430



430
61 Зяленін Уладзімір
301


85 0 0




386
62 Празораў Андрэй







97 266


363
63 Кавалёў Аляксандр





204 158




362
64 Марчанка Андрэй




161 0 177




338
65 Маркаў Віталь




323 0





323
66 Кускоў Павел





8



300
308
67 Алесіюк Барыс


298








298
68 Пісарчык Сяргей





291





291
69 Аўчарэнка Васіль
218










218
70 Лазюк Аляксей






212




212
71 Копаць Аляксандр




185 0





185
72 Родзін Валерый







176



176
73 Ваеводаў Анатоль




81 88





169
74 Шванц Аляксей










132 19 151
75 Дубоўцаў Дзяніс





110 0




110
76 Саннікаў Сяргей

35 65








100
77 Кутузаў Сяргей
54










54
78 Макараў Вячаслаў










0 41 41
79 Зямцоў Андрэй




0 11 0




11
80 Капіонаў Максім












0
80 Беспалаў Дзмітрый

0









0
80 Карбановіч Аляксандр

0









0
80 Шуцько Аляксандр
0










0

МУЖЧЫНЫ | ЖАНЧЫНЫ | Спаборніцтвы | Скачать файл

ЖАНЧЫНЫ

Месца ПРОЗВІШЧА, ІМЯ 12.04 28.06 03.07 04.07 19.07 25.07 26.07 27.07 16.08 17.08 19.10 25.10 26.10 Кубкавыя ачкі
1 Арлова Святлана

1000 1000
1100 1100 1100


1000 1000 6300
2 Баўшэвіч Ганна 1000



742 568 306 177

862 793 4271
3 Нарышкіна Вольга 866
516 349
636 458 459 205 161
680 507 3664
4 Міхайлава Вольга




1067 999 1055 481



3602
5 Трыфіленкова Настасся




1037 857 729 335



2958
6 Шынкевіч Дарына 648
452 407
0 188 495



693 2883
7 Рэпіна Таццяна







1100 892


1992
8 Чарных Ксенія







741 1100


1841
9 Палякова Таццяна

452 490
481 350





1773
10 Трыфіленкова Валянціна





886 448 239



1573
11 Свір Настасся







700 855


1555
12 Ціткіна Дар'Я

164 0
571 213 336




1284
13 Лапанік Алеся
1000










1000
14 Самалазава Аляксандра




371 268 358




997
15 Бандаровіч Ірына

307 0






39 610 956
16 Пестава Кацярына




350 211 381




942
17 Хурсан Людміла










314 492 806
18 Шаблінская Алена




444 358





802
19 Міцярова Галіна
709










709
20 Сарока Людміла
627










627
21 Хуснутдзінава Аліна







299 297


596
22 Фясенка Марыя







301 291


592
23 Мікрукова Дар'Я







565



565
24 Дзімава Аляксандра







149 391


540
25 Смірнова Марына




267 84 154




505
26 Лебедзева Алена










159 307 466
27 Калантай Святлана 409











409
28 Федасеева Алёна







407



407
29 Кокцева Ксенія






317




317
30 Стасеня Яўгенія

296









296
31 Бернацкая Наталля 287











287
32 Шаталава Наталля







272



272
33 Шыбека Крысціна


119

116





235
34 Кобзева Кацярына
160










160
35 Туравец Вольга

0 80








80
36 Суканава Алеся
60










60
37 Барышполава Ірына







35



35
38 Лісоўская Марына







0 0


0

МУЖЧЫНЫ | ЖАНЧЫНЫ | Спаборніцтвы | Скачать файл

Спаборніцтвы

14.04.2014 — Кубак Гродна, сярэдняя    
28.06.2014 — Чэмпіянат Мінскай вобласці, сярэдняя    
03.07.2014 — Чэмпіянат Мінска, доўгая    
04.07.2014 — Чэмпіянат Мінска, спрынт    
19.07.2014 — Чэмпіянат Магілёўскай вобласці, сярэдняя (этап адменены)    
25.07.2014 — Чэмпіянат Беларусі, спрынт    
26.07.2014 — Чэмпіянат Беларусі, сярэдняя    
27.07.2014 — Чэмпіянат Беларусі, доўгая    
16.08.2014 — Кубак Беларусі, сярэдняя    
17.08.2014 — Кубак Беларусі, доўгая    
19.10.2014 — Чэмпіянат Гродзенскай вобласці, сярэдняя  (этап адменены)    
25.10.2014 — БДУ-93, сярэдняя    
26.10.2014 — БДУ-93, сярэдняя    


МУЖЧЫНЫ | ЖАНЧЫНЫ | Спаборніцтвы | Скачать файл

Возврат к списку